top of page

27 sierpnia 2023

Dwudziesta Pierwsza Niedziela Zwykła


1. Pragniemy poinformować, że po burzy jaka przeszła nad Berlinem i trafieniu przez piorun wieży naszego kościoła, nastąpiła awaria dzwonów kościelnych, zegara na wieży oraz całej centrali telefonicznej. Nie działają nasze telefony, fax oraz Internet. Jesteśmy w trakcie naprawy tego wszystkiego. Prosimy o wyrozumiałość i kontakt osobisty z biurem w godzinach jego działania: poniedziałek: 10:00 – 13:00 i 15:00 – 18:00, oraz w środę: 10:00 – 13:00 i 15:00 – 18:00.


2. W dniu 3 września br. o godz. 19.00, po Mszy Świętej o godzinie 18.00, w St. Johannes - Basilika, (Polska Misja Katolicka) wystawiony zostanie spektakl pt. JP2 - OCZEKIWANE POKOLENIE. Spektakl w niekonwencjonalny sposób ukazuje postać Świętego Jana Pawła II. Spektakl będzie trwał ok. 1,5h. WSTĘP BEZPŁATNY.


3. Nasza parafialna Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Bartłomieja zaprasza na kurs dla kobiet, który będzie w dniach: 22 - 24.9. Zapisy i więcej informacji na stronie internetowej. Adres mailowy można znaleźć na plakatach.

4. Pielgrzymów udających się w pażdzierniku do południowych Włoch zapraszamy na ostatnie spokanie przedpielgrzymkowe, które odbędzie się 2 września o godz. 19.00 w Domu Jana Pawła II.


5. W dniach 8 - 10.09. Ruch Szensztacki bardzo serdecznie zaprasza na skupienie, które poprowadzi siostra Antonia Stanek z Szensztatu. Program naszego spotkania dostępny będzie w gablocie i na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.


6. Przypominamy, że w okresie urlopowym – od lipca do końca sierpnia – w ciągu tygodnia spowiadamy 30 minut przed wieczorną Mszą Świętą. W niedzielę i święta spowiadamy 30 minut przed każdą Mszą świętą.


7. Przyjmujemy zapisy na zajęcia katechetyczne, które rozpoczną się w ostatnim tygodniu września. Plan katechezy na rok 2023/24 znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce DZIAŁALNOŚĆ MISJI - KATECHEZA. Zapisy na katechezę przygotowującą do I Komunii Świętej i do Bierzmowania dokonują się poprzez wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego i dostarczenie go Biura Parafialnego. Formularze można znaleźć na naszej stronie w dziale: SAKRAMENTY.


8. Kalendarz liturgiczny

28 sierpnia (poniedziałek) – wspomnienie św. Augustyna - biskupa

22 sierpnia (wtorek) – wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela499 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page